Greg Sanders

22. prosince 2007 v 19:51 | týnka |  Greg

Greg SandersJméno herce: Eric Kyle Szmanda
Oslovení: Greg, Gregouš, Gregie
Od té doby co získal svou první amatérskou výbavičku chemie v sedmi letech se Greg Sanders rozhodl, že bude vědcem. Třebaže mu říkali, že věda není koníček pro něho, neodraril se a vstoupil do Vědeckého klubu a zúčastnil se většiny chemie na univerzitě. Byl kapitánem šachového mužstva a věnoval se také knihovně. Greg objevil vše, co se mohl naučit o vědeckých objevech minulého století. Také by ho neurazilo objevení nové teorie nebo prvku, který by byl pojmenován po něm.
Greg Sanders je bezesporu v týmu CSI nenahraditelný. Jakožto specialista na DNA je u svých kolegů velmi vážený. Je tak trochu výstřední a mnohdy baví lidi okolo sebe různými převleky a historkami. Greg usiluje o to, aby se stal plnohodnotným kriminalistou a mohl pracovat v terénu. Na to musí splnit tři zkoušky odbornosti a najít za sebe náhradu do DNA laboratoře (jak víme, tak se mu to povede). Má v oblibě Marylina Mansona
ze zdroje:http://kyllina.blog.cz/0709/greg-sanders

Životopis herce Erica Kyle SzmandyNarodil se 24. 7. 1975 v Milwaukee v USA. Navštěvoval střední školu v Mukwonago ve Wisconsinu, kde v roce 1993 maturoval. Byl členem divadelního kroužku a zahrál si v mnoha hrách. Také k muzice měl blíž než ke kterémukoli školnímu předmětu, a tak pokud zmizel za školu (a nebyla to výjimka), našli ho u jeho oblíbených bubnů. Po skončení školy se dlouho rozhodoval, jestli do budoucna zvolí muziku nebo film.
"Nevím, co mě vlastně baví víc, a tak se snažím co nejvíc skloubit obojí dohromady," říká a slova doplnil činy, když založil vlastní produkční společnost. U několika filmů se tak objevil jako hudební poradce např. film "Life as a House". Eric je velkým fanouškem Marylina Mansona. V roce 2003 dokonce hrál v Mansonově klipu "Saint", ale tento videoklip nebyl v USA nikdy uveřejněn.
Před kamerou se Eric poprvé objevil v roce 1999 v televizním filmu Dodge´s City a poté si zahrál v několika seriálech. Nabídka na roli v Kriminálce Las Vegas přišla v roce 2000 a zajistila mu celosvětovou pozornost. "Greg je sympaťák. Myslím, že bych si s ním v mnoha věcech rozuměl," srovnává se Eric se seriálovou postavou. U divaček jednoznačně zvítězil a to mu pomohlo i v další kariéře. O miláčka žen projevili zájem filmoví producenti a nejspíš o něm ještě uslyšíme. Eric však nezapomíná ani na prkna, která znamenají svět. Je v angažmá hollywoodského divadla Stages Theatre Center.
Líbí se mu hudba Islandské skupiny Sigur Rós. Má dva bratry: Roba a Bretta. Během natáčení seriálu Kriminálka Las Vegas žil Eric několik měsíců v domácnosti kolegy z CSI, George Eadse, kde se staral o jeho psa, protože George byl mimo město a Eric se nabídl, že mu psa pohlídá. Eric má psa, zlatého retrievra, který se jmenuje Dax.V současné době žije v Los Angeles.
2005 Little Athens Sněhový zázrak (TV film)
2002 Pravidla vášně
2000 100 sladkých holek
Big Time
"Kriminálka Las Vegas" (TV seriál)
True Vinyl
1999 Dodge's City (TV film)
1998 "Síť" (TV seriál)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sara Sanders | E-mail | Web | 11. května 2008 v 15:54 | Reagovat

Gregoušek je úpa nejík:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama