Hříšná noc...(1)

23. prosince 2007 v 19:31 | týnka |  cesta do nebe dlážděná slzami
Anna se právě vracela z práce.Už se těšila domů .Byla unavená,firemní večírky neměla nikdy v lásce.Šla pomalu,dneska bylo venku hezky nad sebou měla nebe plné hvězd a k domu jí zbývalo už jen pár metrů,když najednou ucítila ostrou bolest v zádech.Uvědomila si že jí někdo bodl.Už neměla sílu stát.Spadla na kolena.Když zvedla hlavu ,uviděla svého vraha.V tu chvíli si uvědomila,že jí zabije a poslední co uvidí je vrahova tvář.Začala litovat,že nezůstala déle na večírku,že už nikdy neuvidí svého psa už nikdy nic.Poslední co slyšela byla slova jejího vraha,,Sladké sny!"a výstřel.

,,Gile máte případ!" vběhl do Gilovi kanceláře Brass .,,Je to park,našla se tam mrtvá žena."řekl Brass a zase odešel.Gil vstal a šel sehnat někoho z týmu.Našel Sáru a Nicka ,Cath s Warrickem dělali na jiném případu.,,Nicku,Sáro máme případ.Mrtvá žena v parku."potom co jim to Gil oznámil se ještě zeptal.,,Jo a vůbec ,kde je Greg?",,Už jsem tady."odpověděl mu na to rovnou osobně Greg.,,Omlouvám se,ale rozbilo se mi auto,tak to chvíli trvalo."omluvil se Grissovi.Když už teda byli v plném počtu(skoro Cath s Warrickem mají svůj případ)vydali se na místo činu.
Sára seděla ve předu na místě spolujezdce,vedle ní seděl Griss.Greg s Nickem jeli druhým autem.Griss byl rád ,že Sára jela s ním.Poslední dobou se cítil dobře,když mohl být Sáře na blízku.Byl z toho nesvůj.Už dlouhou dobu k nikomu nic takového necítil a najednou tohle.Nejradši by teď Sáře řekl jak jí má rád,jak mu není lhostejná.Ale pořád nenašel dost odvahy jí to říct.Bál se,že by ho Sára odmítla a ztratil by i poslední naději.Když se na Sáru podíval uviděl jak kouká z okna tak se radši dál věnoval řízení.Nevěděl,že Sára myslí na totéž,že k němu dokonce cítí totéž.Celou cestu vydrželi být potichu.
,,Ahoj Davide tak co tu máme?"zeptal se Nick.,,Žena tak 32let jedna bodná rána na zádech a jedna střelná rána do čela.Zemřela tak kolem 1 hodiny v noci.Víc se dozvíme až po pitvě."dořekl svůj výklad David.Sára šla ohledat okolí místa činu,Greg nejbližší okolí a Nick s Grissem se dali do ohledání mrtvoly,aby si ji mohl David odvést.Když Sára procházela okolí parku netušila,že ji někdo pozoruje.Měla sice zvláštní pocit,ale poté co se rozhlédla a nikoho neviděla pokračovala ve sbírání stop.Asi po pěti hodinách co už měli vše nafocené a zabalené se vydali zpět do laboratoře prozkoumat důkazy.Pravda byla,že jich moc vrah nezanechal.Na oběti nic nenašli a okolí bylo taky skoro čisté.Sára se rozhodla,že si prohlídne fotky z místa činu,Griss zašel na patologii a Nick s Gregem jeli za příbuznými oběti.,,Ahoj Alle tak co pro mě máš?"pozdravil Griss.,,No zabila ji střelná rána do čela.Ještě předtím byla bodnuta do zad.Jinak nic neobvyklého.To je vše."vysvětlil mu All.
Směna se jim už chýlila ke konci.Sešli se v briefingové místnosti.,,Chudák holka,z fotek jsem zjistila,že když ji zastřelil tak klečela."řekla znechuceně Sára.,,No zatím jsme nic nezjistili.Tohle málo nestačí,abychom ho chytli nebo aspoň našli."zhodnotil jejich situaci Griss.,,No tak já asi půjdu.Nechcete někdo zajít na skleničku?"zeptal se Nick.,,Já půjdu rád"odpověděl mu hned Greg.,,A co vy dva?",,No tak já půjdu."řekla Sára.,,Já taky"překvapil všechny svou odpovědí Griss.
V baru si dali všichni něco k pití.Nakonec je pozval Griss.Hráli kulečník,povídali si bavili se.Po pár hodinách se rozloučili.Gill odvezl Sáru domů.
Na Las Vegas začínala padat tma .Po chvíli se však začaly všude rozvicet stovky neonů a světel.Las Vegas se začínalo probouzet do nočního života.
Sára se otočila a podívala se na budík .,,ještě mám dost času než začne směna,,pomyslela si.Třeštila ji hlava.Včera to asi trochu přehnali.Nic moc si z noci nepamatovala.Otočila se na druhý bok.Dívala se do tváře…..
doufám že se bude někomu líbit a předem se omlouvám za pravopisný chyby dost mi zlobí comp..:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scissors | Web | 26. prosince 2007 v 19:22 | Reagovat

Zřejmě jsem tvůj první čtenář!

Je to hezká povídka! Ale jdeš na to nějak rychle ne? Sara a už má na druhý straně postele nějakýho chlapa! Myslím, že vím koho!!!!! :D :D :D

2 týnka | E-mail | 26. prosince 2007 v 19:33 | Reagovat

Jojo jsi .Dekuju za komentář.No ono to nebude tak rychlí.Ještě to nák zamotám.!!:-Dteda aspon se pokusim.

3 Katililinka | 29. prosince 2007 v 11:02 | Reagovat

Je to hezký!!!

4 Sara sidle | Web | 8. února 2008 v 22:08 | Reagovat

ahoj nechceš spřátelit blogy?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama