Nick Stokes

22. prosince 2007 v 19:38 | týnka |  Nick


Jako nejmladší ze sedmi dětí si musel své místo v rodině vybojovat. Jeho otec pracoval jako anesteziolog, ale potom byl jmenován ministrem. O dva roky později byl jmenován do Nejvyššího soudu státu Texas. Nickova matka strávila celý svůj život jako veřejný obhájce. Nickovi rodiše spolu šťastně žili 45 let. S jedním bratrem a pěti sestrami poznal Nick mnoho lidí, kteří se o něj starali. Moýná právě proto se stal tak individuální osobností.
Vždycky chtěl být blízko lidí, chtěl žít jako jeho rodiče. Nick je jeden z nejlepších kriminalistů v týmu (ale skvělí jsou přece všichni:-D), přesto na něj Grissom tlačí, aby byl ještě lepší. Nick byl na úkor Warricka povýšen. Dále byl Grissomem navržen na vyšší funkci, to ale kvůli nízkému rozpočtu nebylo možné.
Jako vyšetřovatel se snaží být vždy objektivní, jeho specializací je analýza vlasů/chlupů a vláken.

životopis herce Georga Eadse
Měří 180 centimetrů, váží 70 kg, je ve znamení ryb a stále je svobodný. Vyrůstal v Beltonu, kde i vystudoval Belton High School a v roce 1985 odmaturoval, o pět let později tedy v roce 1990 promoval na Texaské Tech Universitě. Jeho celé jméno je podle jeho otce George Coleman Eads III. Má jednoho sourozence, sestru Angelu, která je vynikající právničkou v Texasu. Rodiče jsou rozvedení.
Zahrál si v TV filmu The Spring, Jen procházka v parku, Muž se srdcem kovboje nebo v seriálu Pohotovost, kde hostoval. Do našeho podvědomí se však zapsal díky roli Nicka Stokese v seriálovém krimi-hitu CSI: Las Vegas po boku W.L. Petersena, J. Foxové, M. Helgenbergerové a G. Dourdana.
Nějaký čas pracoval pro jednu nejmenovanou kopírovací společnost jako obsluha kop. strojů a později jako prodejce. Momentálně žije v Los Angeles a stará se o zlatého labradorského retrívra jménem Maverick. Vlastní ještě luxusně zařízený byt v Santa Monice.
2003 Muž se srdcem kovboje (TV film)
2002 Druhá řada (TV film) Jen procházka v parku (TV film)
2000 "Grapevine" (TV seriál) "Kriminálka Las Vegas" (TV seriál) Tajemství městečka Springvillu (TV film)
1997 Crowned and Dangerous (TV film)
1996 "Savannah" (TV seriál) Ultimate Lie, The (TV film)
1994 Dust to Dust "Pohotovost" (TV seriál)
zdroj: www.csfd.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama