Sara Sidle

22. prosince 2007 v 18:30 | týnka |  Sara

Sara Sidle
jméno herečky:Jorja Fox
oslovení:Sára
Její rodiče byli hippies. Dětství neměla vůbec jednoduché. Když totiž její matka v sebeobraně zabila jejího opileckého a násilnického otce, dostala se Sara do domova. Jelikož byla ale nadprůměrně inteligentní, dostala se až na Hrvard a také na University of California v Berkeley.
Po vystudování pracovala v kriminalistické laboratoři v San Franciscu, ale na žádost Gila Grissoma se nechala přeložit do Vegas.
Jakožto bývalá žačka Gila Grissoma vstupuje do týmu jako plnohodnotný člen. Sara byla zamilovaná(zatím co běží díly tak pořád ještě je a dál se neví) do Grissoma a také měla problémy s alkoholem.
Její specializací je analýza prvků a materiálu.
ze zdroje:http://kyllina.blog.cz/0709/sara-sidle

Životopis herečky Jorji Fox


Devětatřiceti letou herečku sotazem na to, čím by se stala, kdyby nezačala pracovat jako modelka, vyvedete z míry: ,,Netuším. Nic neumím. Bylo mipatnáct, když mě objevili a dostala jsem příležitost odjet do New Yorku dělat modeling. Pár let mě to živilo." Od poloviny devadesátých let už Jorju živilo účinkování v seriálech. Její první známou rolí byla lesbická lékařka v Pohotovosti Maggie Doyle, další pak agentka Gina ze Západního křídla. Právě při jeho natáčení si zlomila nohu, protože ji přes ni přejela limuzína. Na konkurz Kriminálky tak dorazila o berlích a přineslo jí to štěstí - roli kriminalistky Sary Sidle. ,,Nadmíru mi lichotí hrát někoho o tolik chytřejšího než jsem já. Já stěží prolezla šestou třídou." přiznala herečka. Po čtvrté sezoně chtěla větší plat, nepřišla na natáčení a dostala padáka. Během týdne byla sice znovu přijata, ale plat jí nezměnili. loni se rozhodla seriál opustit dobrovolně. Poslední epizoda se Sárou se jmenuje Sbohem a hodně štěstí, dopis Grissomovi na rozloučenou napsala sama Jorja. ,,Nikdy jsem nechodila na vysokou, tak o tom přemýšlím. Nebo si pořídím dítě. Taky chci hodně cestovat a surfovat. A divadlo je mou velkou láskou, od února zase hraju." maluje si budoucnost Jorja. "Před kamerou bych se svlékla jen pro světový mír nebo kvůli záchraně před vězením."
zdroj Tv Max
2003 Down with the Joneses
2002 "Kriminálka Miami" (TV seriál)
2000 "Kriminálka Las Vegas" (TV seriál) Memento
1999 Forever Fabulous Hungry Bachelors Club, The "Partners" (TV seriál) "Západní křídlo / Západní křídlo Bílého domu" (TV seriál)
1998 How to Make the Cruelest Month
1997 Frankensteinův dům (TV seriál) Vesmírná past
1995 Alchemy (TV film) "Courthouse" (TV seriál) Jerky Boys, The
1994 Děsná hlína "Ellen" (TV seriál) "Pohotovost" (TV seriál)
1993 Dead Drunk "Missing Persons" (TV seriál)
1992 Happy Hell Night "Lifestories: Families In Crisis" (TV seriál) "Summer Stories: The Mall" (TV seriál)
1990 "Právo a pořádek" (TV seriál)
1989 Kill-Off, The
1972 "ABC Afterschool Specials" (TV seriál)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama