designs

Dess - 1.15

2. července 2010 v 19:20 | týnka
Krásný prázdninový podvečer,

doufám, že ti štastní, kteří mají prázdniny si je již plně užívají a ti, kteří nemají či plánují dovolené si užívají aspoň sluníčka:-) Po čase se mi zas ozvala Cathy s žádostí o nový design a já jsem jenom ráda, že jsem mohla oprášit zas své skromné schopnosti. Doufám, že Cathy bude dess dobře sloužit a Vám přináším jeho ukázku:)


Dess-1.14

8. května 2010 v 21:27 | týnka
Krásný večer Zlatíčka,

jsem mohla zase po čase tvořit a jsem strašně ráda, že je Cathy spokojená. Moc bych jí chtěla poděkovat, že mě znovu kontaktovala a také připojuji přání, aby vše dobře fungovala a aby se ti na blogu i nadále dobře pracovalo:)


P.S.:Kdyby měl někdo zájem stačí napsat na mail:tyt.m@seznam.cz a nebo zkusit icq:)

Dess - 1.13

30. dubna 2010 v 18:47 | týnka
Krásný páteční večer Vám přeji,

doufám, že Vás v práci či ve škole nijak moc netrápí a nezatěžují. Jsem moc ráda, že jsem mohla zas po čase vytvořit design pro někoho jiného než mě. Liz moc děkuju, za trpělivost a přeju jí aby se jí dess líbil a dobře sloužil.

Náhled:

Dess - 1. 12

28. března 2010 v 20:19 | týnka
Díky Aničce jsem mohla zase po čase oprášit prográmek a svou "zručnost" a výsledek naleznete Tu:)


Dess - 1.11

21. března 2010 v 17:40 | týnka
Příjemný podvečer Zlatíčka,

nemyslela jsem si, že by o to měl vůbec někdo zájem, když jsem s dessy začala a tak jsem moc ráda za každého človíčka, který mě požádá o vytvoření třeba právě pro něj. Proto děkuju N♥i♥K♥uS♥k♥A
(tohle se mi vážně nechtělo skloňovat, snad mi to odpustíte) , že jsem mohla zas tvořit. Doufám, že bude sloužit bez problémů a že se i líbí:)

Záhlaví:

Dess-1.10

24. února 2010 v 18:17 | týnka
Krásný večer přeji Zlatíčka,

jsem moc ráda, že mi Anička již po deváté svěřila do rukou vzhled jejích stránek. Doufám, že se jí dess bude líbít a také, že bude dobře sloužit.

Dess-1.09

6. února 2010 v 22:03 | týnka
Krásný večer Zlatíčka,

pomalu začínám bloček oživovat - znovu rozbíhat po téměř týdenní nedobrvolné pauze a jedním z těchto prvních krůčků je design pro moje SBé Cathy, která mi tento úkol svěřila již podruhé do rukou. Doufám, že bude dobře sloužit, nezklamal a také, že se bude líbit...

Náhled:

Dess-1.08

28. prosince 2009 v 17:26 | týnka
Pro Aničku-její bloček

náhled:

Dess-1.07

22. prosince 2009 v 19:32 | týnka
Ahojky Zlatíčka,

moc děkuju Aničce,že jsem pro ni mohla již poněkolikáté vytvářet dess na její bloček.Doufám,že se ti tento dess bude líbit a hlavně bude dobře sloužit.

Jsem ráda za tyto šance pohrát si s grafikou jinší než je téma csi.A platí stále,že kdykoli,ráda se pokusím vytvořit design pro kohokoli,kdo bude mít zájem a chuť:)dyžtak víte jak mě kontaktovat;)

Záhlaví: Celý vzhled:


Dess-1.06

8. prosince 2009 v 18:47 | týnka
Přeji pěkný večer Zlatíčka,

prvně Vám Všem dlužím velkou omluvu,že jsem tu dlouho nebyla a dlouho ještě nebudu.Vidím to kladně až kolem Vánoc(upřesním možná o prázdniny).Za můj nedostatek času pro blog a obíhání SB může škola,má lenost a taky šílená únava.Věřím,že mi to odpustíte:)A zároveň strašně moc děkuju všem,kteří sem i přes mou absenci chodí a nechávají mi zde i komentáře,které vždycky potěší.Můžu Vás nalákat a v pátek se můžete těšit na pokráčko od Elkaelky:)No nezní to lákavě?

A teď k tomu původnímu...na přání jsem vytvořila další design pro Aničku.Určo jukněte i přímo k ní na bloček:)A jinak tady malý náhled..

P.S.:Pokud by měl někdo zájem,určo mi písněte buď semka na blog a nebo na mail tyt.m@seznam.cz či icq(371695431)..:)

 
 

Reklama