druhá serie by Elkaelka

Back...(4)by Elkaelka

4. října 2010 v 17:00 | týnka


Jsem ráda, že po delší pauze Vám mohu přinést další skvělé pokračování od Elkaelky:)

Rychlým krokem vyšla z Vegasského letiště a jako mnoho turistů se před ním zastavila a rozhlédla se kolem sebe. Neony, nekonečná a nikdy nekončící světla Vegas, takový se jí naskytl pohled. Srdce jí poskočilo radostí. Konečně se cítila jako doma. Stopla si taxík a navigovala ho až před její a Gilův byt. Byla ráda, že si ho ještě nechali. Vešla do něj a rozsvítila. Všude byl prach, vypadalo to tady jako po nájezdu, ale přece jen se jí tady líbilo. V rychlosti všechno přetřela, aby se zbavila největších nánosů prachu a poslala Gilovi SMS, že už je v pořádku ve Vegas.

Back...(3)by Elkaelka

27. června 2010 v 17:26 | týnka
Musím říct že Elkaelka je užasná co se psaní týče. Je rychlá a přitom její povídky neztrácejí na kvalitě..tímto Vám přináším další pokráčko, které rozhodně stojí za vaši pozornost:)

Seděli u večeře, ale spíš než cokoli jiného se v jídle nimrali. Gil byl úplně na prášky. Myslel si, že když si ji vzal, jakoby ji tím ubránil před čímkoli jiným. Kreslil si krásnou budoucnost, měli jet zase na kostariku, užívat si přírody a jeden druhého, chodit na baseball, hrát šachy a číst kriminálky a ne doufat, že spolu budou moct být alespoň dva roky.
"Volal mi Ecklie," promluvila po dlouhé chvíli Sára.

Back...(2)by Elkaelka

19. června 2010 v 20:28 | týnka
"To bylo úžasné, viď? Jak tam na poslední chvíli ji zachránil, ale pak to bouchlo a pak jsme vlastně zjistili, že se mu to jen zdálo,"
"Hm,"
"A výborné bylo, jak si představoval, jak jen by se jí měl představit, že?"
"Hm.."

Back...(1)by Elkaelka

12. června 2010 v 18:05 | týnka
Chtěla bych moc Elce poděkovat za minulou serii povídek a také i za rychlost s jakou vytvořila první dílek druhé série:) Určitě neváhejte s přečtením a sama věřím, že si tato serie své věrné čtenáře jistě najde:)

Nechápala, proč si vybral Francii. Pochybovala o tom, že to bylo způsobeno jen jednou pohnutkou a tou byla Sorbona. Ne. Muselo v tom být něco víc. Třeba chtěl být co nejdál od Vegas, od toho všeho. Možná chtěl začítnový život a Francie mu přišla jako geniální místo pro nový začátek. Když si to tak uvědomovala, ani vlastně nevěděla, že umí francouzsky. Byli tady už dva týdny. Z kostariky museli odjet, protože tam bylo období bouřek a Tom, hlavní vedoucí, s tím měl špatné zkušensoti, takže delší pobyt, by´t by to bylo dobroudružnější, zamítl.
 
 

Reklama