icons

Dance is part of me

2. července 2010 v 19:36 | týnka
Přihlásila jsem se už před nějakým časem ke Giloušovi do grafické soutěže. Již jsem sem dala fotografii a wall, nyní bylo zadáno vytvořit tři avatary s tématem tanec, které musejí dohromady ladit. Přináším Vám je spolu s hodnocením Gilouše abyste sami mohli posoudit tento můj počin:)

Názor Gilouše:

Tvé avatry jsou velmi decentní, detailní, krásné, hezky na sebe navazují………Dokonce ani já jsem nenašel žádnou výtku. Text je velmi elegantní. Ta dokonalost zastíra to že ten nápad nebyl bůhvíjaký, ale graficky je to senzační. Jen nějaký lepší nápad by mohl být, ale známkuju známkou, která je nejvyšší dostupná v tomhle kole: 9,2 bodů...

dance
V celém článku samostatně...

Winter Heaven

7. února 2010 v 18:23 | týnka
Zdravím Zlatíčka,

možná, že si někteří vzpomenou na mou účast v grafické soutěži u IONEL. Páté kolo se neslo v duchu ikonek na téměř volné téma. A bohužel pro mě se stalo osudným (trocha dramatizace snad neuškodí a neurazí;)) pro méně chápavé - vypadla jsem. Ale i tak jsem moc ráda a vděčná IONEL, že jsem si mohla zasoutěžit. Její komentáře, hodnocení byly vždycky velice povzbudivé a hlavně bylo velice zajímavé a pěkné sledovat dílka ostatních holčin, před kterými smekám a držím palečky i do dalších kol. Takže IONEL moc děkuju a Vám přináším své psolední dílko v této soutěži:)

A nesmím zapomenout připojit ani hodnocení IONEL;)

Family

11. ledna 2010 v 17:03 | týnka
Zdravím Zlatíčka,

prošla jsem u IONEL i třetím kolem, které se zkládalo z výroby iconek na dané téma, tak Vám přináším svou tvorbu abyste se mohli také podívat a případně i zhodnotit, zkritizovat. Samo sebou na Vás v celém článku čekají iconky a také, jak poznamenala IONEL, její inteligentní komentář, který je nedílnou součástí;)
 
 

Reklama