novinky

info

23. května 2010 v 11:48 | týnka
Krásné nedělní poledne Vám přeji,

chtěla bych se jen omluvit, že se na blogu dlouho neobjevilo pokračování mé povídky a ani od Elkaelky. Není prostě čas. Doufám, že mi to odpustíte a snad mou povídku nezavhrnete, jinak pokusím se sem zas dát nějakou tu grafiku, co se mi nahromadila v počítači, tak snad bse ude na co těšit:)

Velká omluva patří také hlavně SB, u kterých se objevím taky vždycky jen jednou za čas. Mrzí mě to a doufám, že mi to prominete.

Přeji hezký zbytek víkendu...

Zatím týnka

50 000

19. dubna 2010 v 20:31 | týnka
Krásný večer Zlatíčka,

až Elkaelka mě na to upozornila za což moc děkuju. Díky Vám totiž bloček překročil 50 000 v náštěvnosti a já jsem Vám za to ohrmoně vděčná. Moc děkuju a vážím si toho. Budu se opakovat, ale bloček mi toho hodně dal, hlavně co se skvělých přátel týče a proto je pro mě úžasným oceněním překročení títo hranice!

DĚKUJU

děkuju

Info

9. dubna 2010 v 16:45 | týnka
Moc se omlouvám za mou nepřítomnost, ale nebylo mi dobře. Během víknedu se tu konečně objeví výsledky dalšího kola literární soutěže.

Velká omluva Vám a také Sbéčkám.

Dotaz, info, nápad...

15. března 2010 v 17:54 | týnka
Zdravím Zlatíčka,

dneska mám toho na srdci víc takže to vezmu po bodech:
  • Nevím jestli si ještě pamatujete na mou nedokončenou povídku Jen pouhé přání nás dvou , která byla o csi, ale možná pro ty jež ji četli a třeba se jim i líbila mám dobrou zprávu. Měla jsem během ní totiž "tvůrčí krizi" , věřím že to některé z vás sami znají, a prostě nebyla schopná se dostat k závěru. Nyní jsem si po čase k tomu zpětně sedla a možná zapracoval čas, možná určitá dávka nostalgie, kdo ví, ale povídka je na světě. Tedy abych byla přesná dvě části. Jedna a pak závěrečná, kterou mám již hrozně dlouho. A tak jsem se chtěla zeptat zdali byste měli o ty dva poslední díly skládačky ještě zájem?
  • Druhý bod KOMENTÁŘOVÁ POVÍDKA. Docela slušně jsme se v ní rozjeli. Myslím, že číslo 45 mluví za vše a navíc je i pěkná dějová linie a vůbec jste na tom odvedly (podle mého mínění) velký kus práce. A tak by byla škoda na ni zapomenout a nebo v ní nepokračovat. A také tu zazněl nápad od Elkaelky, že bychom se zde mohli nějaké den zase sejít a třeba se ve více lidech vrhnout na ni. A nebo prostě si jenom popovídat. Takže co říkáte tomuto bodu programu?
  • A nakonec Cinka napsala velice krásnou povídku, která je ještě ve stavu rozepsaném, ale to nic neubírá na faktu , že je to zajímavý a kvaliitní počin. Není to příběh ze csi a proto se mě Cinka zeptala zdali by tuhle povídku nemohla zveřejnit u mě (děkuju za důvěru). Je to příběh z období renesance kolem toho 15.století. Mladá dívka, bohatá, krásná žijící v Itálii. Je teď pro mě těžké říci více, ráda bych jen dodala , že mě samotnou tento příběh zaujal a oblíbila jsem si jej. Je napínavý, něžný a takový, že bystě až uvěřili, že se právě nacházíte na bále v 15.století. Tak co vy na to?

Omluva

4. února 2010 v 20:22 | týnka
Zdravím Zlatíčka,

typicky můj comp zastávkoval a rozhodl se spolupracovat zase až nyní.SB oběhnu někdy o víknedu nebo během dalšího týdne kdy mám prázdky a jinak samo sebou veliká omluva za mou nepřítomnost a abesenci čehokoli.

Snad mi odpustíte

Dobrou vaše týnka

Far away...

16. ledna 2010 v 18:34 | týnka
Krásný den Zlatíčka,

vím, že poslední dobou je to se mnou a blogem pěkně na štíru a je mi hloupé se zase omlouvat, že ve škole se uzavíraly známky, já byla nemocná, a proto to tu zelo prázdnotou. Holt se stalo, s tím už nic nenadělám. Ale na obzoru se rýsuje další týden mé nepřítomnosti a příčina je tentorkát originální - lyžák. V sedmé třídě jsem nejela kvůli tréninkům a teď, kdy již aerobic nedělám závodně a přesla jsem pouze k rekreační formě cvičení, se již na neoblomnou trenérku vymluvit nemůžu. Takže dneska jsem úspěšně nacpala všechny věci do tašky, přivezla si lyže a zítra se vydám ke gymplu směr hory..

Nu což, utěšuji se myšlenkou,že nová zkušenost = dobrá zkušenost (snad..doufám:))

Tak se tu zatím mějte krásně, pokud je ještě třeba vylepšete si známky ve škole a za pár dní se na Vás zas těším;)

S pozdravem vaše týnka


Nemocná...

10. ledna 2010 v 10:49 | týnka
Hezké nedělní ráno Zlatíčka,

vím, že co se aktivity bločku týče,je to nic moc a to samé i o náštěvách vašich stránek. Ale od úterý ležím doma nemocná a na počítač moc pomyšlení nemám, natož na blog. Za tuhle "prázdnotu" tu,se vám moc omlouvám a taky jsem se touto cestou chtěla omluvit pár holčinám(Ivet,Patty a Cince), s kterými jsem teď díky tomu dlouho nepřišla do kontaktu. Věřím,že mi to odpustíte..

A abych aspoň jednu dobrou zprávu..tak brzy se můžete těšit na kapitolovku od Ivči:)A věřte, že bude na co se těšit.

Nová povídka

11. prosince 2009 v 18:34 | týnka
Krásný večer Vám přeji Zlatíčka,

budu se opakovat,ale znovu se Vám omlouvám,tedy tentokrát pouze SBénkům,že na ně nemám vůbec čas.Slibuju,že se nápravy dočkáte již brzy,a to až se přiblíží volno.

A teď se vrátím k původnímu tématu.Mám na Vás takovou otázku,a ta zní zda-li by jste chtěli vídat tady ode mne jednu kapitolovou povídku,která však nemá nic společného se csi.Je to vymyšlený příběh alá mé jednorázovky.Jen delší:)Příběh pojednává o skupince lidí,kteří jsou si různě blízcí.Mají mezi sebou určitá pouta a závazky.A ústředním tématem je jejich vyrovnání se s určitou událostí.Jejich reakce,jejich přizpůsobení.Vyrovnání se.Je v ní i láska a snad i trošku zajímavý děj.Tak se ptám,zda-li byste o ní měli zájem.Já se totiž zasekla co se csiské povídky týče...Moc se těším na Vaše názory a vůbec komentáře:)Děkuju.

Přeji krásný den týnka

!!!Prosím přečíst!!!

15. listopadu 2009 v 16:09 | týnka
Zdravím Lidičkové,

asi se ptáte,co na Vás zas čeká v tomhle článku již podle nadpisu..Nebudu to nijak zdržovat,rovnou k věci.Věřím,že jste si všimly úbytku povídek,článků,obrázků a vůbec celkové aktivity blogu,která od září pěkně klesla.A samosřejmě i mé absence,to hlavně SB.Mrzí mě to a kdybych mohla udělat i něco víc než se jen omluvit,udělala bych to.
Má se to tak,že nemám již tolik volného času,jako jsem mívala,a když nějaký ten čas najdu,tak se najdou ještě trošku důležitější věci než bloček a dění kolem něj.Je to škoda,jelikož to tu mám ráda,mám ráda i SB a všechny náštěvníky,kteří tu zanechávají ať už pravidelně nebo jen vyjímečně své odkazy v podobě komentářů.
Bloček rušit nehodlám ani nemám v plánu jeho pozastavení,to se být nemusíte,ale jde o to,že harmonogram těhlech stránek se mění.Rozeberu to po kouskách...
Povídky-asi nejdůležitější(moje nejoblíbenější)věc tady.Elkaelka má svůj vlastní bloček a na něm velké množštví krásných povídek a nemám jí nijak za zlé,že sem už nestíhá posílat svůj příběh.Chápu to,je to v pořádku:)Co se další osůbky týče,Ivet,ta na nějaké povídce co vím pracuje,ale stejně jako snad u každého někdy není čas,schází chuť,inspirace a klid na psaní.Držím palečky a moc se těším až se na Ivet to štěstí usměje a povídku bude moci dopsat.A co se z mé strany týče já píšu jen sem tam.Ode mne se povídky(jakékoli)dají čekat nepravidelně,ale budou.
Obrázky-a podobně to přibývá taky nepravidelně ale snažím se aby to stále přibývalo.
No prostě a jednoduše,bohužel už tu nebudou změny denně,ale můžete se těšit na týdenní rytmus(ten bych zachovala ráda)což znamená,obrázek,ikonky,nějaká povídka možná jednou dvakrát za týden.Tím nemyslím,že by to všechno v jeden den,ale třeba např.: něco zajímavého v uterý a něco zas v neděli...věřím,že mě chápete:)jak to myslím...
No,ale co je horší jsou mé náštěvy spřátelených stránek...A proto Všechny své SBénka prosím,nechtěla jsem to tu nikdy dělat,ale asi to bude jednoduší(hlvaně pro ty,kteří už nechtějí být se mnou SB,za což se nedivím)tímto se mě můžete zbavit a věřte,že na Vás ani nebudu naštvaná...
Takže,je-li ještě někdo komu komentáře na bločku nevadí jednou za týden(třeba)a rád by dál se mnou zůstal spřátelen,at mi prosím napíše pod tento článek...nebo stačí jen naspat dále SB..nebo něco takového...Moc Vám za to děkuji,i když mi tam necháte negativní odpověď typu tak já si tě mažu...nevadí:)i tak to bylo fajn...

Vím že jsem se omlouvala a že prokousat se tímto článkem asi nebylo nic extra supr zábavného,ale pro můj klid duše to trošku něco dost znamená..

Nedávám tomu žádné časové omezení..

Dkuju za všechno:)I nadále se na Vás budu moc a moc těšit...

Nějaké ty novinky...

2. listopadu 2009 v 19:51 | týnka
Zdravím Zlatíčka,

u Elkaelky je skvělá povídka-detektivní příběh na jehož konci na Vás čeká otázka..Určo jukněte stojí to za to:)

Pak u komentářové povídky jsme se dostaly již ke 40 dílku příběhu a já budu moc ráda když i nadále budete přispívat k tomuhle společnému příběhu:)Těším se na všechny,jak na nové tak i stálé,lidičky,kteří se podílejí na vývoji této povídky.


A v neposlední řadě jen připomenutí literární soutěže.Vím že straším brzy,ale přeci už máme listopad tak nezapomínejte posílat své básničku:)Těším se na ně..
P.S.:Nekoukáte někdo na Gossip Girl?:)
P.S2.:Jak jste vůbec prožili Dušičky nebo Halloween??:)

 
 

Reklama