povídky by Klarka

Nový kolega...by Klarka(2)

13. září 2008 v 6:00 | týnka
Po dlouhé době mi Klarka poslala druhou část své povídky...Myslím,že to bude ještě hodně zajímavý...tak už to nebudu natahovat...přeju krásné čtení...

Všichni byli v odpočinkové místnosti a čekali až se Grissom vrátí s novou kolegyní. Všichni byli poněkud naštvaní. A kdo by nebyl, kdyby uprostřed práce musel odejít? Nickovi už došla trpělivost, vstal z gauče a chystal se, že si dojde do automatu pro kafe. Jenže ve dveřích se najednou objevil Grissom a řekl: ,,Nicku, zacouvej zpátky. Právě vám jdu představit vaši novou kolegyni."

Nový kolega by Klárka(1)

12. dubna 2008 v 10:19 | týnka
Takže lidičky,další človíček se odhodlal a poslal mi svojí povídku:-)Je to Klarka a myslím,že se Vám její povídka bude líbit..mě se líbila:-)no tak nebudu zdržovat a hurrraaa na to:-)

Jennifer naštvaně práskla dveřmi a vyšla na ulici. Její přítel David jí oznámil, že se s ní rozchází. Není divu, že Jennifer byla naštvaná. Plánovali společnou budoucnost a teď jí David oznámí tohle. Musela se dostat do svého bytu na Park Street, ale neměla peníze na taxi, takže jí nezbylo nic jiného než aby se vydala pěšky. Byla už skoro doma, přemýšlela, jaký si pustí film, takže nezpozorovala, že v ulici je ještě někdo jiný. Neznámý přiskočil a Jennifer uškrtil.
 
 

Reklama