povídky by Zipik

Murder for Theft...(8)by Zipik

12. března 2009 v 7:00 | týnka
Zdravím Lidičkové,

dnes je poslední čtvrtek,který patří úžasné serii krásných povídek od Zipika Murder for Theft.
Rozhodně stojí za to si přečíst i tento kousek,který je napsaný strejně dobře jako všechny předchozí.
Chtěla bych tímto i poděkovat Zipikovi,že se rozhodla nechat si tuto povídku-tuto svou dobrou práci zveřejnit u mě na bločku.Děkuju za prima spolupráci a budu se těšit zas někdy v budoucnu na další:)

Malá deprimující komora s dvěmi prosklenými okny na každou stranu. Nebylo nic příjemného tam být, navíc dnes už každý podezřelí věděl že zrcadlo není zrcadlo, ale upřímně pořád lepší být v téhle místnosti se sklem na každou stranu, než se koukat do zrcadla na druhé straně. "Tak takhle to je!" Usmál se Jim s pohledem, přes sklo.

Murder for Theft...(7)by Zipik

5. března 2009 v 7:00 | týnka
Zdravím Vás Lidičkové,

jak už jistě víte se čtvrtkem přichází také povídka od Zipika.
Věřím,že jako vás dokázala potěšit a napnout doteďka tak ani tento dílek nebude vyjímkou.Krásná práce,která je bohužel již předposledním dílkem:)
No nebudu již zdržovat a přeji krásné,ničím nerušené čtení...

Mike si dost dobře rozmyslel co udělá, i když Cathrin by ho za to asi zabila. Ani nechtěl vědět co bude až se to dozví. Spoléhal na to, že je Lindsay doopravdy taková jaká si myslí že je, a vložil do tohohle svého přesvědčení všechny naděje. Už poněkolikáté se vydal napříč vilkovými domy až ke Cathríninu domovu.

Murder for Theft...(6)by Zipik

26. února 2009 v 7:00 | týnka
Zdravím Vás,

s radostí vás vítám do dalšího dne a také uvádím další povedný dílek od Zipika.
Krásná povídka,s dobrou dávkou humoru a jedinečným kouzlem,který Zipik umí úžasně použít.Neváhalka bych v jejím přečtení..;-)

Grissom si zapsal všechny důležité poznámky a vyběhl z kanceláře. Prošel kolem Hodgese který mu dětinsky mával a zatočil do kantýny, kde seděl Warrick s Nickem a nemaje co na práci, hráli kostky. "Pánové?! Prověříte něco?" Nick s Warrickem souhlasně kývli a Warrick nenápadně schoval kostky do kapsy. "Chci prověřit tyhle registrační čísla."

Murder for Theft...(5)by Zipik

19. února 2009 v 7:00 | týnka
Zdravím Vás Lidičkové,

se čtvrtkem přichází další pokračování úžasné povídky od Zipika.
Pěkná,napínavá povídka s osobitým stylem,která se čte skoro sama:-)
Přeji krásné počteníčko...

Nebylo tak těžké zjistit kdo záhadná dobrovolnice Betty je. A tak měli detektivové do půl hodiny pomocí googlu informace které by v tajných databázích jen stěží hledali. Betty Duxová, tak znělo její příjmení, se narodila v Alabamě kde vyrůstala až do svých dvanácti let kdy utekla z domova.

Murder for Theft...(4)by Zipik

12. února 2009 v 7:00 | týnka
Zdravím Vás Lidičkové,

začínají mi docházet pochvaly:-)
S příchodem čtvrtka je tu také už po čtvrté parádní povídka z dílny Zipik.
Vím,že si své čtenáře našla a tak si dovolím tvrdit,že tenhle dílek je rozhodně potěší,stejně jako ty předešlé:-)
No nebudu již více zdržovat...přeji ničím nerušené čtení...

Následující ho dne se neobjevili tak dobré zprávy jak se předem předpokládalo. V jižní části města bylo kolem 20 míst kdy by se mohl vyskytovat motorový olej a to samozřejmě nebyli započítaní domácí kutilové a nelegální autodílny. Okruh podezřelých se nezměnil a kriminalisté spočinuli na mrtvém bodě.

Murder for Theft...(3)by Zipik

5. února 2009 v 7:00 | týnka
Velmi pěkný...parádní dílek,který je od začátku až do konce bezvadně čtivý a chytlavý!:-)Já bych neváhala a přečetla si jej...opravdu za to stojí..moc hezká práce!:-)

"Tak pánové!" prohlásila mile Sára se složkou v ruce k oboum mužům. "Skvrny jsou od motorového oleje. Co ta účtenka?" Warrick se podíval na Kepplera a chopil se slova. "Máme důvodné podezření že ten člověk pochází z jihu města, přesněji z jižních aglomerací."

Murder for Theft...(2)by Zipik

29. ledna 2009 v 7:00 | týnka
Zdravím,

tak je tu čtvrtek a s ním i další prima dílek hezké povídky od Zipika.Rozhodně doporučuju přečíst...stipný,veselý..pěkný dílek...rozhodně stojí za přečtení:)

"Sranda jako v márnici." Dost zvláštní pořekadlo, ale Dr. Al. Robbins si ho vzal poněkud k srdci. Sám o svém povolání říkal že se nijak nelišší od ostatních, ráno přijedete, postavíte si auto na parkoviště, vypijete kávu, podíváte se co máte dneska na programu a pak už jen vesele rozebíráte stavebnici.

Murder for Theft...(1)by Zipik

22. ledna 2009 v 7:00 | týnka
Zdravím Vás Lidičkové,

S radostí mezi holčiny jež píší ke mě na blog povídky vítám Zipika s pěknou povídkou týkajíví Las Vegas.Je v ní i Keppler a případ je opravdu pěkný...ostatně celá povídka je hezká.Pěkně napsaná,zajímavá a no prostě správňácká.Vřele doporučuji přečíst...Tohle je první dílek asi z 8,takže se bude ještě nač těšit!:-)Přeji ničím nerušené čtení....p.s.:český název povídky je Vraždy pro krádež...:)

Stace Nickolson seděl v nočním klubu a celkem nevědomě se zabíjel za živa. Doktor mu už sice několikrát řekl že jestli neskončí s pitím tak už nedokouká svůj oblíbený seriál, ale tenhle dvaačtyřicetiletý chlapík to nebral vážně. "Ještě jednu Jime!" Poručil barmanovi. "Ani náhodou!" Odsekl Jim a vrhl na něj starostlivý pohled a ironicky dodal.
 
 

Reklama