povídky od vás

Povídka od Ivet

17. srpna 2015 v 20:49 | týnka
Zdravím:)

Sice už sama v csi nepíši, ale Ivet znovu začala a jsem moc ráda, že se mi ji podařilo přemluvit ke zveřejnění..Je to krásná povídka, která stojí za přečtení a věřím, že Vás potěší, kdo se sem ze CSI nadšenců/pamětníků zatoulá:) Přeji krásné čtení a Ivet moc děkuju

Dveře výtahu se s cinknutím otevřely. Vyšla z kabiny a s rukama zastrčenýma do kapes tmavě modrých kalhot pomalu procházela chodbou. Kdyby se podívala na hodinky, zjistila by, že jsou dvě hodiny v noci, ale na tom nezáleželo. Tady nikdo nepoznal, jestli je den, nebo noc. Směna střídala směnu, laboranti se střídali u přístrojů v jednotlivých laboratořích. Telefony nikdy nepřestávaly zvonit.
A co tady dělala ona? Prostě nemohla spát. D.B. jí sice nařídil dovolenou, ale nemohla jen tak sedět doma a čekat. Vydržela to dva dny a pak se nicnedělání stalo nesnesitelným. Kdyby to bylo něco platné, byla by v nemocnici u Finn, ale co tam? Byla v kómatu, nikdo nevěděl, jestli se dožije dalšího rána, natož, jestli se vůbec kdy probudí. A pokud ano, jaké budou následky jejích zranění?

Komentářová povídka

8. května 2009 v 11:37 | týnka
Zdraví Vás Lidičkové,

přemýšlela jsem nad tím jak to tady oživit.Trochu pozměnit a vnést jsem trochu toho nového,no a napadlo mě,co kdybychom psali povídku!Ale uplně všichni:)Společně:)Vždyt, co je lepšího, než podělit se s někým o tu srandu?:)O nápad:)a ted vám řeknu, jak bych si to společné psaní představoval


  • budeme to psát do komentářů
  • nebudeme tam tvořit žádné dlouhé romány,ale stačí když kařdý napíše pár vět,odsatveček...
  • postavy budou známé,pouze ty,které vystupují v seriálu(netýká se to zločinců a podobně,pouze hlavních postav)
  • Nikde ji nepublikovat!Nebude totiž jen jednoho človíčka,ale více Lidiček,tak by to vůči nim nebylo nefér!
  • Bez sprostý slov!to jistě chápete:)
  • A prosím Vás neukončujte ji,nechala bych jí otevřenou a až by to začala upadat,domluvili bychom se a někdo by jí ukončil:)
Tak a to je snad vše,co jsem Vám chtěla povědět a dyžtak poradit:)
Pár prvních řádků uvedu v kometáři já a pak už to nechám i na Vás kdo budete mít chuť se připojit a nebo nějak obohatit tento příběh:)

P.S.:Děkuji Všem,kteří se zapojí:)

MÁLEM BYCH ZAPOMNĚLA,LIDIČKOVÉ KOMETÍKY MŮŽETE VLOŽIT NĚKOLIKRÁT.NEMUSÍTE NĚCO PŘIPSAT JEN JEDNOU...KLIDNĚ KDYKOLI KDY BUDETE CHTÍT A BUDE TO NAVAZOVAT...:)
 
 

Reklama