Warrick

Warrick Brown

23. prosince 2007 v 13:35 | týnka


Warrick Brown
Jméno herce: Gary Dourdan
Oslovení: Warrick
Warrick se narodil a vyrůstal v Las Vegas. Svého otce nikdy nepoznal a matka ho opustila, když mu bylo 7. Od té doby vyrůstal v přísné domácnosti své babičky a tajně pracoval jako poslíček. Warrick byl doslova zrozen pro život v Las Vegas- miloval kasina, vzrušení a pulsování města. Aby se uvolnil, pracoval jako DJ v klubech svých kamarádů a psal svoje vlastní songy.
Vzhledem k tomu, že strávil celý svůj život ve Vegas, zná snad každého člověka v každém baru, kluvu a hotelu ve městě. Prošel náručí spousty žen, ale když se poprvé skutečně zamiloval, jeho milovaná mu zlomila srddce. Od té doby si na ženy dává dobrý pozor. Warrick ví všechno o hrách v Las Vegas a moc dobře zná všeobecný zákon města: Jedině kasino vždycky vyhraje. Střetává s v něm pohled rebela, který sázením bojuje proti převaze kasína, s pohledem realisty, který ví, že jedině on sám na sebe může dávat pozor. Na začátku šesté série se oženil.
Specializuje se na audio-vizuální analýzy. Warrick je muž s bystrým úsudkem a vysokou inteligencí. Neustále usiluje o víc, jak v soukromí, tak i v zaměstnání. Bohužel jeho asi jedinou vadou je hráčská závislost, které se snaží zbavit. Kvůli němu také zemřela Holly Gribbs, místo které nasoupila Sara. Nechla ji samotnou na místě činu, vrah se vrátil a ona podlehla zranění. V CSI usiloval o povýšení, ale jelikož Nick vyřešil jako první 100. případ, byl povýšen on. Přesto je Warric v týmu nepostradatelný.

Životopis herce Garyho DourdnaGary je druhý nejmladší z pěti dětí, narodil se 11. prosince 1966 ve Fiadelfií. Když mu bylo šest, jeho milovaný starší bratr (uznávaný muzikant) pátral na Haiti po rodinných předcích a zemřel, když za dosud nevyjasněných okolností spadl z balkonu. Jeho smrt Garyho velmi zasáhla, od té doby dprý dělá vše na jeho počest. Pravděpodobně do toho ale nepočítá období, které strávil jako člen gangu, a poté pendlováním mezi Miami a Fiadelfií, kdy byl buď opilí nebo sjetý, nebo, když měl peníze, obojí najednou. Jedné noci se Gary ocitnul před hlavní pistole dalšího feťáka, který ho okradl. V tu chvíli mu konečně došle, že takhle to dál nepůjde, a dal se dohromady. Zkoušel divadlo, modeling, na dva roky se stal manželem, až jeho charisma objevila i kamera. Jenže nosil dredy, takže mohl hrát jenom feťáka, pasáka nebo kněze voodoo, což výrazně limitovalo počet nabýzených rolí. Proto se ostříhal, ale přestali ho obsazovat úplně. Naštěstí to netrvalo dlouho. Známe ho z Vetřelce: Vzkříšení, ale hlavně ze seriálu Kriminálka Las Vegas, natočil již osm řad. Gary je svobodný, ale má dceru Nylu (8) a syna Lyricka (4). Je výborný muzikant, dokáže zahrát v podstatě na cokoliv.
zdroj Tv Max
2008 Batman: Gotham Knight (video film)
2007 Neznámý svůdce
2005 Black August My Boy
2002 "Lyric Cafe" (TV seriál) Wanted: Soulful Energy Xchange (video film)
2001 Impostor: Živá zbraň
2000 "Kriminálka Las Vegas" (TV seriál) Muhammad Ali: Král světa (TV film) Podzimní premiéra "Soul Food" (TV seriál) Trojka
1999 New Jersey Turnpikes Rendezvous (TV film) Weekend, The
1998 Černý čtvrtek Ohrožené město
1997 Fool's Paradise Get That Number Ruce od krve Vetřelec 4: Vzkříšení
1996 Černí muži umějí skákat "Swift Justice" (TV seriál)
1995 "Office, The" (TV seriál)
1994 Noviny Ostrovy (TV film)
1993 Laurel Avenue (TV film) Víkend u Bernieho II
1992 Dobrý boj (TV film)
1987 "Different World, A" (TV seriál)
Dokumentární
2003 One Step Beyond: The Making of 'Alien: Resurrection' (video film)
zdroj: www.csfd.cz
 
 

Reklama